Mirë se vini në faqet tona të internetit!

PRODUKTET

PËR NE

PROFILI I KOMPANISË

    rreth nesh

Që nga themelimi i saj në 1988, Hebei Liju Metal Processing Machinery Co., Ltd. është fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve të llamarinës për dyer dhe dritare.Aktualisht, ai fokusohet kryesisht në: pajisjet e linjës së montimit të dyerve të zjarrit, pajisjet e linjës së montimit të dyerve të sigurisë, grupin e plotë të pajisjeve të dritareve të zjarrit dhe linjat e tjera të prodhimit për formimin e përkuljes së ftohtë me saktësi të lartë.Kompania ofron zhvillimin dhe dizajnimin e produktit, prodhimin dhe instalimin, komisionimin dhe integrimin e trajnimit të shërbimeve cilësore, për të "arritur prodhim inteligjent, për të krijuar përfitime afatgjata" për misionin, për të ofruar zgjidhje të vlefshme inteligjente të industrisë së prodhimit të dyerve.Kompania jonë për ndërmarrjet kombëtare të teknologjisë së lartë, në të njëjtën kohë u shpërblye me shkencën dhe teknologjinë e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme në provincën hebei, ndërmarrjet e shkencës dhe teknologjisë hengshui (inovacioni).

LAJME

banderolë

Pas sherbimit te shitjes

Parimi i shërbimit të Liju është: kënaqësia e klientit është mbi gjithçka tjetër!
Shërbimi pas shitjes së produktit: një vit garanci falas dhe garanci e përjetshme.
Produktet e makinerive dhe pajisjeve të shitura nga kompania jonë gëzojnë një garanci njëvjeçare falas nga data e shitjes, përkatësisht

Qoftë një kompani apo një përdorues, kur blini një pajisje në shkallë të gjerë, sigurisht që do të jetë shumë e interesuar për çmimin.Si një nga pajisjet e domosdoshme në industrinë industriale, çmimi i...
1. Analiza e elementeve të fundme dhe simulimi kompjuterik Simulimi kompjuterik dhe analiza e elementeve të fundme të formimit të ftohtë janë pika të nxehta të kërkimit teorik, dhe shumë punime dhe rezultate kërkimore kanë...